tik-tok instagram youtube radio
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

Event i kreowanie wizerunku

>>>Kliknij tutaj aby zapisać się na studia
Moduł specjalnościowy Event i kreowanie wizerunku to praktyczne zajęcia, które nauczą Cię tworzenia planów i koncepcji imprez, organizowania  i koordynacji wydarzeń. Branża szybko się rozwija, eventy zastępują tradycyjną reklamę i są wykorzystywane zarówno w dużych korporacjach, jak i małych firmach, w promocji miast i regionów,  a także zarządzaniu zasobami ludzkimi (HR).

Ukończenie tego modułu specjalnościowego pozwoli na podjęcie ciekawej, kreatywnej pracy w dynamicznie rozwijającej się, pełnej ciekawych wyzwań branży.

Studia licencjackie o module specjalnościowym Event i kreowanie wizerunku mają charakter praktyczny i są odpowiedzią na oczekiwania rynku pracy. Branża stale się rozwija i potrzebuje kompetentnych menadżerów.

Podczas studiów nauczysz się opracowywać koncepcję i zarządzać eventem od fazy projektu do jego ewaluacji. Będziesz potrafił w profesjonalny sposób zorganizować event, niezależnie od jego skali.

Wyszkolisz niezbędne w tym zawodzie kompetencje miękkie podczas zajęć warsztatowych z zakresu komunikacji.

Zdobędziesz też wiedzę i kompetencje z zakresu szeroko pojętej komunikacji, social mediów, public relations, media relations, reklamy, brandingu, opracowywania efektywnych przekazów medialnych, zarządzania mediami i etyki mediów.

 

Jakie umiejętności zdobędziesz u nas?

  • komunikowanie (w praktyce, w teorii, w mediach, w agencji PR, w swojej firmie, z klientem)
  • pisanie (zrozumiale, trafnie, pod wyszukiwarkę, dla żądnych wiedzy, dla klientów i wyborców)
  • mówienie (do innych, do kamery, do mikrofonu)

Jaka praca po Dziennikarstwie i Komunikacji Społecznej?

Absolwenci kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna nie muszą martwić się o pracę. Pozyskane umiejętności pozwalają naszym absolwentom na zawodową samodzielność. Są przygotowani do pracy w mediach (prasa, radio, telewizja oraz Internet i social media), agencjach public relations, reklamy i promocji, firmy konsultingowe, agencje brandingowe, reklamowe i kreatywne i wiele innych.

Studiując Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną możesz wybrać specjalności:

  • event i kreowanie wizerunku
  • produkcja medialna z elementami dziennikarstwa radiowo-telewizyjnego
  • Public Relations

Możesz także wybrać jedne ze studiów podyplomowych (uwaga! nie ma osobnej zakładki do oferty studiów podyplomowych dla całej uczelni na stronie!):

  • Zarządzanie w turystyce
  • Budowanie i promocja marki
  • Promocja regionalnego produktu
  • Kreowanie marki lidera w administracji publicznej

Jaki powinien być przyszły dziennikarz i specjalista od komunikacji społecznej? Kreatywny, kompetentny, otwarty i ciekawy świata.

Rozwijaj się i studiuj w Karkonoskiej!

Wybierz stopień

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Wybierz stopień

Wiemy, że wielu z naszych studentów to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby. Dlatego też, program studiów układamy w sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.